GİRİŞ YAP

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları İzmir

8.12.2022 17:39:08
Yıllık Araç Kiralama Fiyatları İzmir

Araç kiralama sektörünün her geçen büyümesi ve yeni hizmetlerin ortaya çıkması sonucunda yıllık araç kiralama fiyatları İzmir ve diğer illerimizde en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Günümüzde birçok şahıs ve işletme ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmektedir. Bu kapsamda yararlanılabilecek hizmetler arasında günlük, aylık ya da yıllık araç kiralama hizmetleri sayılabilir. 

Yıllık Araç Kiralama Nedir?

Araç kiralama hizmetinin en çok tercih edilen türlerinden biri olan yıllık araç kiralamada adından da anlaşılabileceği üzere yıllık olarak araç kiralama yapılır. Diğer araç kiralama hizmetleri gibi standart prosedürlerle gerçekleştirilen bu hizmet kiralanan aracı sözleşme süresi boyunca sabit fiyat üzerinden kullanma imkanı verir. 

Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Yılık araç kiralama hizmeti alanlar, olası fiyat artışlarından etkilenmeden yıl boyunca aynı fiyattan kiralık araç sahibi olma avantajını değerlendirebilirler. Yıllık araç kiralama hizmetinde uzun dönemli sözleşme yapılarak hizmet alan şahısların ya da işletmelerin fiyat artışından kaynaklanabilecek ekstra maliyetlerden korunması sağlanır. Yıllık araç kiralama hizmetinden yararlanmak aynı zamanda istenilen marka ve modeldeki aracı yıllık olarak kiralama imkanı da sunar. Yıllık araç kiralama hizmeti alan şahıslar ve işletmeler araçların yalnızca yakıt ve kullanım bedellerini karşılarlar. Bunun dışında söz konusu olan trafik sigortası, kasko, Motorlu Taşıtlar Vergisi, periyodik bakım ve onarım masraflarını karşılamak zorunda değildirler. 

İzmir’de Yıllık Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. Araç kiralama hizmeti sözleşmesi boyunca meydana gelebilecek trafik cezaları ve her tür sorumluluk aracı kiralayana aittir. Tüm araçlarda ülkemiz yasalarının zorunlu kıldığı Trafik Sigortası’na ek olarak Özel Kasko Sigortası bulunmakla birlikte eğer bahse konu sigorta şartları yerine getirilmezse sorumluluk aracı kiralayana ait olarak kabul edilir. 

Alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında olmak,

Belirlenmiş hız limitini geçmek,

Kaza sırasında aracı bulunduğu yerden hareket ettirmek,

Kaza tespit raporu, çalıntı raporu ya da alkol raporu gibi sigorta kapsamında öncelikli olan resmi tutanakları ve belgeleri almamak sigorta kapsamı dışında kalmaya neden olan noktalardır.

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento tarafından araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunulmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamasının yanı sıra Carvento ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Carvento’dan araç kiralama hizmeti alan müşteriler elde ettikleri avantajlar sayesinde kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanma imkanına kavuşabilmektedir.

Neden Carvento İle Yıllık Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento yıllık araç kiralama hizmetleri ile müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunmayı ve maksimum müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedefleyen bir markadır. En fazla 3 yaşında araçlardan oluşan araç filosu ile müşterilerine güvenli ve konforlu sürüş imkanı sunmaya odaklanmaktadır. Araçların markalarına ve modellerine göre değişen güvenlik donanımları arasında ABS ve sürücü hava yastığı standart olarak sunulan paketler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra birçok ek güvenlik donanımıyla güvenli ve konforlu seyahat imkanı veren Carvento’dan yıllık araç kiralama hizmeti alarak siz de kaliteli ve güvenli hizmet avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız