GİRİŞ YAP

Sarıyer Araç Kiralama

8.12.2022 18:00:57
Sarıyer Araç Kiralama

Sarıyer Marmara ve Karadeniz’e hakim konumuyla İstanbul’un en popüler lokasyonlarından biridir. Yoğun bir nüfusu olmasının yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşı karşıyadır. Carvento İstanbul ve Sarıyer’in tüm güzelliklerini keşfetmek isteyenler için araç kiralama hizmeti ile büyük bir avantaj sağlar. Araç kiralama hizmetlerine talebin yüksek olduğu Sarıyer araç kiralama hizmetlerinden yararlananlar İstanbul içi ve dışı tüm lokasyonlara ulaşım ihtiyaçlarını keyifli ve konforlu bir sürece dönüştürebilirler.

Sarıyer’de Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Carvento araç kiralama hizmetlerinden yararlananlar çağrı merkezi ya da web sitesi üzerinden rezervasyonlarını yaptırabilirler. Böylece Carvento araç kiralama ofisine gittikleri zaman kendileri için hazırlanmış olan araçlarını hızlı bir şekilde teslim alabilirler. İhtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun marka ve modeldeki aracı en ekonomik şekilde kiralama, seyahatlerini hızlı, güvenli ve konforlu bir hale getirme imkanı elde ederler.

Sarıyer’de Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Carvento Sarıyer araç kiralama hizmetinden yararlanmak için kiralama bedelinin ödenmesi dışında uyulması gereken bazı şartlar vardır:

Carvento araç kiralama hizmeti alacak müşterilerinde belirli ehliyet ve yaş kriterleri arar. Bu kapsamda; B segmenti araçların kiralanması için 2 yıllık ehliyet ve 23 yaş, C segmenti araçların kiralanması için 3 yıllık ehliyet ve 25 yaş, D ve E segmenti araçların kiralanması için 5 yıllık ehliyet ve 28 yaş şartı aranır.

Carvento’da araç kiralama süresi en az 3 gün olarak uygulanır. Aylık ve yıllık kiralamalar yapılması durumunda özel bir fiyatlama yapılır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına; lastik, bakım, trafik sigortası ve genel kasko koşulları çerçevesinde kasko sigortası ile %18 KDV dahildir. Eğer bebek koltuğu, navigasyon, ek sürücü gibi ek hizmetler talep edilirse bu hizmetlere ilişkin ücret bilgileri rezervasyon sırasında görüntülenebilir.

Carvento’dan kiralanan araç teslim alındığı sırada toplam kira bedeli, istenilen para birimi ile nakit ya da kredi kartı ödeme yöntemleriyle tahsil edilir. Kiralanan aracın segmentine göre; kiralama hizmeti alındığı sürece devam edecek şekilde provizyon alınması söz konusu olabilir. Yurt dışı müşterilerden geçerli pasaport bilgilerinin ve uçuş detaylarının alındığı durumlarda depozit alınmaz. Pasaport olmaması halinde işverenlerin vergi levhalarını, çalışanların ise çalıştıkları en son iş yerine ait maaş bordrosunu ibraz etmesi talep edilir.

Carvento’nun araç filosu en fazla 3 yaşında araçlardan oluşur. Tüm araçlar Rent A Car kaskolu olup yurt dışına çıkarılmaları söz konusu değildir.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, kiralama süresi boyunca Türkiye’nin farklı noktalarındaki anlaşmalı 360 servis noktasından hizmet alabilirler. İhtiyaç oluşması durumunda 7/24 Assistance hizmetinden yararlanabilirler. Carvento’nun anlaşmalı lastik servisleri aracılığıyla lastik depolama ve lastik değişim hizmetlerinden faydalanmaları da mümkündür.

Neden Carvento İle Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento’dan araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, araç satın alımının zorunlu kıldığı araç tescil ücreti, vekalet ve trafik müşavirliği ücretlerini ödemezler. Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemeleri de Carvento tarafından yapılır. Bakım ücretinin, kışlık ve yazlık lastik ücretlerinin Carvento tarafından ödenmesi de araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler için önemli bir masraf kaleminin devre dışı bırakılması avantajını sağlar. Bu sayede Carvento araç kiralama hizmeti alanlar yalnızca araçlarının yakıtını koyarak ulaşım ihtiyaçlarını en konforlu şekilde karşılama imkanından yararlanabilirler. Araç kiralama hizmetine ilişkin kiralama faturası gider kalemi olarak gösterilebilir. Ayrıca ticari işletmeler araç satın almak için ayırmaları gereken nakit sermayeyi şirket yatırımlarına yönlendirerek işlerini büyütebilirler.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız