HAKKIMIZDA

Carvento araç kiralama sektörüne 2017 yılında katılmış olup uzun dönem ve kısa dönem kiralama şirketi olarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Her zaman müşteri odaklı yenilikçi bir iş ortağı modeli sunmaktadır. Filo kiralama tarafında uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmetimiz ile sektörde imaj ve kalitemiz ile kalıcı olmayı hedefliyoruz.
 
Araç kiralama hizmeti alırken teslimatını istemiş olduğunuz aracı talep ettiğiniz zamanda temin edebilirsiniz. Covid-19 tedbirleri kapsamında araç temizliği ve hijyeni ön planda olup istemiş olduğunuz ve ekonomiye uygun olan araç ve size güven veren Dizel ve benzin alternatiflerin tümünü manuel veya otomatik vites seçenekleri ile Carvento araç kiralama hizmetlerinde bulabilirsiniz.
 
Ekonomik/Konfor/Prestij/Lüx/Suv/Ticari araç filosu ve kurumsal müşteri portföyü bulunan ve işini özveri ile yapan çalışanlarıyla iş süreçlerinde tam güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Carvento hızlı gelişen kiralama sektöründe bireysel ve kurumsal araç kiralama ile birbirinden farklı günlük ve aylık kiralamada kullanıcı taleplerini karşılayan bir firma olarak kurumsal ve bireysel müşterilerinin öz mal kullanmadan kısa ve uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için operasyonel bir hizmet vermektedir. Carvento ile en üst seviyede hizmetlere ulaşabilirsiniz.