KURUMSAL

HAKKIMIZDA

CARVENTO TURİZM ANONİM ŞİRKETİ Filo günlük araç kiralama alanında edindiği yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış ve CARVENTO markasını oluşturmuştur.

Devamı

KİRALAMA ŞARTLARI

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

Devamı

KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

Devamı

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

Son yıllarda otomobil fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle, birçok şirket ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için ticari araç kiralama yöntemini tercih etmektedir. Günümüzde ticari araç satın almak, hem bunun için bağlanması gereken sermaye hem de vergileri ve masrafları nedeniyle şirketler açısından oldukça maliyetli bir hale gelebilmektedir.

Devamı

Hafif Ticari Araç Kiralama

İşi gereği ticari araç kullanan işletmeler, Carvento’nun hafif ticari araç kiralama hizmeti sayesinde uzun dönem araç kiralama hizmetinin avantajlarından finansal ve operasyonel olarak yararlanabilirler. İşletmelerin hem nakitleri cebinde kalır hem de kredi limitlerini araç satın almak yerine işlerini geliştirmek için kullanabilirler.

Devamı

KVKK

Şirketimiz 07.04.2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6998 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca “Veri Sorumlusu” sıfatını taşımaktadır. CARVENTO TURİZM ANONİM ŞİRKETİ ve tarafımıza bağlı olan diğer tüzel kişilikler olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz.

Devamı