GİRİŞ YAP

İzmir Kurumsal Araç Kiralama

8.12.2022 18:59:11
İzmir Kurumsal Araç Kiralama

Carvento ekonomik fiyatları, hızlı, güvenilir, kaliteli hizmeti ve geniş çeşitliliğe sahip araç filosu ile İzmir kurumsal araç kiralama talebini üst seviyede hizmet kalitesi ile karşılayan bir markadır. Araç kiralama sektöründe en çok pazar payına sahip isimlerden biri olan Carvento; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi bakış açısı, güçlü sermaye yapısı ve profesyonel ekibi ile ön plana çıkmaktadır.

Kurumsal Araç Kiralama Nedir?

Şirketlerin ve farklı ölçeklerdeki kurumların faydalandıkları araç kiralama hizmetleri kurumsal araç kiralama olarak adlandırılır. Kurumsal araç kiralama hizmeti, bireysel araç kiralama taleplerinden farklı olarak genellikle uzun dönemli olur. Kurumsal araç kiralama hizmeti; alınan hizmete, araç kiralama süresine ve birçok farklı detaya göre şirketlere vergi indirimi imkanı sunabilir. Uzun dönemli bir hizmet olması ve vergi avantajları sağlaması nedeniyle kurumsal araç kiralama şirketlerin sıklıkla tercih ettiği bir hizmettir. 

Kurumsal Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kurumsal araç kiralama hizmeti almak isteyen şirketlerin odaklanması gereken en önemli konu ihtiyaçları olmalıdır. Şirketin kaç adet arabaya ihtiyacı olduğu, araçların markasının ve modelinin ne olması gerektiği, kaç aylık araç kiralama hizmetinin tercih edileceği şirket özelinde değişiklik gösterebilen konulardır. Kurumsal araç kiralama hizmeti alan şirketler araçların periyodik bakım masraflarını üstlenmezler. Araçların kiralama süresi boyunca ihtiyaç duydukları her an Carvento’dan kesintisiz hizmet alabilirler. Araç satın almanın yanı sıra aracın kaskosu, trafik sigortası, lastiği, vergisi, bakım ve onarımı için de herhangi bir maliyet üstlenmeleri gerekmez. Kiraladıkları araçları değişen ihtiyaçlarına göre değiştirme imkanına sahip olurlar. Satın alınan araçlarda karşı karşıya kalınan ikinci el değer kaybı riski kurumsal araç kiralama hizmetleri ile ortadan kaldırılabilir. Kısacası kurumsal araç kiralama hizmeti şirketler açısından hem maliyetten hem zamandan tasarruf etmenin en konforlu yöntemidir.

İzmir’de Kurumsal Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

 

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

 

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. 

 

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Kurumsal araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama hizmeti aldıkları süre boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmayı hedefleyen Carvento bu anlayış çerçevesinde Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sağlar. 7/24 Assistance hizmeti ile gereksinim duydukları her an müşterilerine destek verir. Tüm bu avantajların yanı sıra anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri sunar. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanma ve işlerini büyütebilme imkanından yararlanırlar.

Neden Carvento İle Kurumsal Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento müşterilerine üst düzey kalitede hizmet sunmaya odaklanan ve araç kiralama sektörünün lider ismi olarak anılan bir markadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen Carvento, müşterilerinin sürüş ve güvenlik konforunun artırılabilmesi için her yıl düzenli olarak araç filosunu yeniler. Birçok marka ve modelin sınıfında lider kabul edilen araçları Carvento tarafından müşterilerinin kullanımına sunulur. Konforuna olduğu kadar ekonomik yakıt tüketimine de önem verenler dizel otomatik araç kiralama alternatifini sıkça tercih etmekle birlikte kontrolü elinde tutarken hız yapmaktan da vazgeçemeyenler genellikle tercihlerini benzinli otomatik araç kiralama ya da benzinli manuel araç kiralama seçeneklerinden yana kullanırlar. Carvento kurumsal araç kiralama hizmeti alanlar en yeni teknolojilere sahip araçlar sayesinde sürüş konforunu en üst düzeye taşıma imkanını elde ederler. Klima gibi iklimlendirme sistemleri standart donanım paketlerinden biri olup Carvento sürücü konforu konusunda son derece hassas bir duruşa sahiptir. Bu nedenle kiralanan araçlarda marka ve modele göre değişecek şekilde konfor paketleri bulunması Carvento’nun birinci önceliğidir.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız