GİRİŞ YAP

İstanbul Ümraniye Kiralama

8.12.2022 11:06:19
İstanbul Ümraniye Kiralama

 İstanbul Ümraniye araç kiralama hizmetleri açısından oldukça büyük potansiyele sahip bir bölgedir. Carvento İstanbul Ümraniye oto kiralama hizmet noktasında en fazla 3 yaşında olan farklı marka, model ve segmentlerdeki araç filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Araçlarında konforun ve güvenliğin maksimum düzeyde olması prensibini benimseyen Carvento en üst düzeyde güvenlik donanımlarına sahip araçlara filosunda yer vermektedir. Bu nedenle Carvento’nun araç filosundaki tüm araçlarda ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi güvenlik donanımları bulunmaktadır. 

Ümraniye’de Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Carvento sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup Carvento’dan araç kiralanması müşteriler için birçok farklı avantaj sağlar. Öncelikle araç tescil ücreti, trafik müşavirliği ve vekalet ücreti gibi araç sahibi olmanın gerektirdiği zorunlu ücretleri ödenmesi gerekliliği ortadan kalkar. Araç kiralama hizmeti alan kişiler Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemezler. Araçların periyodik bakım ücretleri, yazlık ve kışlık lastik ücretleri müşteriler için ekstra bir yük oluşturmaz. Kullanıcılar araç kiralama hizmetlerine ilişkin faturaların tamamını gider olarak kullanabilirler. Bu sayede araç sahibi olmak ve buna ilişkin bakım, sigorta vb masrafları karşılamak için kullanacakları kaynakları kendi işlerini büyütmek için sermaye olarak kullanabilirler. Araçların bakımı, muayenesi ve gerekli diğer tüm işlemleri Carvento tarafından gerçekleştirildiğinden kiraladıkları araçlara yalnızca yakıt koyarak ulaşım sorunlarını çözümleyebilir, araç kiralama hizmetlerinin sağladığı rahatlığın keyfini sürebilirler.

Ümraniye’de Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

 

En az 3 günlük kiralama hizmeti verilmekte olup aylık ya da yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

 

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

 

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir. 

 

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir. 

 

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır. 

 

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. 

 

Eğer ehliyet ibraz edilir ve depozit ön şartı hariç diğer kiralama ön şartlarına uyulduğu durumlarda sözleşmeye 2 sürücü yazılması mümkündür. Her bir ek sürücü için günlük olarak 15 TL tutarından ücret talep edilmektedir.

 

Kiralanan araçlarda isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığı bebek ve çocuk koltuğu temin edilebilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak ekstra ücret karşılığı araçlara navigasyon cihazı sağlanabilmektedir. Eğer kiralanan aracın teslim edileceği yer İstanbul dışındaki bir il olursa bölgenin İstanbul’a olan uzaklığı göz önünde bulundurularak ek bir ücret talep edilmektedir. 

 

Eğer kiralama süresinin sona erdiği zamandan daha geç yapılan teslimlerde her saat için günlük kiralama bedelinin %20’si talep edilmekle birlikte eğer 3 saati aşan gecikmeler söz konusuysa 1 günlük ücretin tahsil edilmesi söz konusu olmaktadır.

 

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmekte ve işlerini büyütebilmektedirler.

Neden Carvento İle Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento araç filolarının etkin yönetimini müşteri memnuniyeti temelinde gerçekleştirmekte ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde belirli bir kalite standardizasyonunu sağlamaktadır. Müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit etmekte ve en uygun çözüm önerilerini sunmaktadır. Siz de Carvento’yu tercih ederek araç satın alma maliyetiyle karşı karşıya kalmadan plaka tescili, vergi, sigorta, bakım, onarım gibi maliyet gerektiren tüm işlerden uzak kalarak uygun koşullarda ve uzun süreli araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız