GİRİŞ YAP

Başakşehir Araç Kiralama

1.12.2022 19:27:47
Başakşehir Araç Kiralama

İstanbul Avrupa yakasının yeni yerleşim yerlerinden biri olan Başakşehir son derece hızlı bir gelişim sergilemektedir. İstanbul çevresindeki illere yakın bir konumda olan Başakşehir, Anadolu yakasına ve İstanbul’un belirli merkezi noktalarına uzak bir konumda yer alır. Bu nedenle Başakşehir çevresi ve İstanbul’un diğer ilçelerine yapılacak seyahatlerde Carvento araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak zaman ve konfor açısından önemli bir avantaj haline gelebilir.

Başakşehir’de Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Başakşehir, İstanbul’un en önemli yerleşim merkezlerinden biridir. Carvento Başakşehir araç kiralama hizmetlerinden yararlananlar civardaki pek çok lokasyonu da son derece kolay bir şekilde ziyaret edebilirler. Carvento araç kiralama ofisi kolay ulaşım imkanı veren konumu sayesinde Başakşehir’i ziyarete gelenlere de hizmet sunmasının yanı sıra internet sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden rezervasyon yaptıran müşterilerinin ulaşım sorununu da hızlı ve kaliteli bir şekilde çözümler. Böylece Carvento Başakşehir araç kiralama hizmetlerinden yararlananlar seyahat lokasyonlarını ve programlarını tamamen kendilerine göre düzenleyebilirler.

Başakşehir’de Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Carvento Başakşehir araç kiralama hizmetinden yararlanmak için kiralama bedelinin ödenmesi dışında uyulması gereken bazı şartlar vardır:

 

Carvento araç kiralama hizmeti alacak müşterilerinde belirli ehliyet ve yaş kriterleri arar. Bu kapsamda; B segmenti araçların kiralanması için 2 yıllık ehliyet ve 23 yaş, C segmenti araçların kiralanması için 3 yıllık ehliyet ve 25 yaş, D ve E segmenti araçların kiralanması için 5 yıllık ehliyet ve 28 yaş şartı aranır.

Carvento’da araç kiralama süresi en az 3 gün olarak uygulanır. Aylık ve yıllık kiralamalar yapılması durumunda özel bir fiyatlama yapılır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına; lastik, bakım, trafik sigortası ve genel kasko koşulları çerçevesinde kasko sigortası ile %18 KDV dahildir. Eğer bebek koltuğu, navigasyon, ek sürücü gibi ek hizmetler talep edilirse bu hizmetlere ilişkin ücret bilgileri rezervasyon sırasında görüntülenebilir.

Carvento’dan kiralanan araç teslim alındığı sırada toplam kira bedeli, istenilen para birimi ile nakit ya da kredi kartı ödeme yöntemleriyle tahsil edilir. Kiralanan aracın segmentine göre; kiralama hizmeti alındığı sürece devam edecek şekilde provizyon alınması söz konusu olabilir. Yurt dışı müşterilerden geçerli pasaport bilgilerinin ve uçuş detaylarının alındığı durumlarda depozit alınmaz. Pasaport olmaması halinde işverenlerin vergi levhalarını, çalışanların ise çalıştıkları en son iş yerine ait maaş bordrosunu ibraz etmesi talep edilir.

Carvento’nun araç filosu en fazla 3 yaşında araçlardan oluşur. Tüm araçlar Rent A Car kaskolu olup yurt dışına çıkarılmaları söz konusu değildir.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, kiralama süresi boyunca Türkiye’nin farklı noktalarındaki anlaşmalı 360 servis noktasından hizmet alabilirler. İhtiyaç oluşması durumunda 7/24 Assistance hizmetinden yararlanabilirler. Carvento’nun anlaşmalı lastik servisleri aracılığıyla lastik depolama ve lastik değişim hizmetlerinden faydalanmaları da mümkündür.

Neden Carvento İle Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Carvento’dan araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler, araç satın alımının zorunlu kıldığı araç tescil ücreti, vekalet ve trafik müşavirliği ücretlerini ödemezler. Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası ve Kasko Sigortası ödemeleri de Carvento tarafından yapılır. Bakım ücretinin, kışlık ve yazlık lastik ücretlerinin Carvento tarafından ödenmesi de araç kiralama hizmeti alan bireysel ve ticari müşteriler için önemli bir masraf kaleminin devre dışı bırakılması avantajını sağlar. Bu sayede Carvento araç kiralama hizmeti alanlar yalnızca araçlarının yakıtını koyarak ulaşım ihtiyaçlarını en konforlu şekilde karşılama imkanından yararlanabilirler. 

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız