GİRİŞ YAP

Ataşehir Araç Kiralama

20.12.2022 17:08:13
Ataşehir Araç Kiralama

Son yıllarda alışveriş merkezleri, plazalar, restoranlar ve bankalar tarafından en çok tercih edilen bölge olan Ataşehir yalnızca iş hayatının canlılığı ile değil aynı zamanda popüler bir yerleşim yeri olmasıyla da ön plandadır. Bunun doğal bir sonucu olarak Ataşehir araç kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyacın da fazla olduğu bir bölgedir.

Ataşehir’de Araç Kiralamanın Avantajları

Ataşehir konumu nedeniyle hem şehirler içi hem şehirler arası ulaşım açısından oldukça büyük avantaja sahiptir. Ataşehir’den İstanbul içi ve dışı tüm noktalara hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlama noktasında Carvento’nun geniş araç filosundan yararlanılabilir. Günlük ya da daha uzun vadeli yapılan araç kiralama hizmetleri sayesinde ulaşım bir sorun olmaktan çıkarılabilir. Araç kiralama hizmetinden yararlanmak müşteri açısından araç tescil ücreti, vekalet ücreti ve trafik müşavirliği ücretlerinin ödenmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Araç sahiplerinin ödemek zorunda olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi, Kasko ve Trafik Sigortası ödemeleri Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan kişiler için söz konusu değildir. Araç kiralayan müşteriler araç satın alan kişiler gibi araçların periyodik bakım ücretlerinin, yazlık-kışlık lastik ücretlerinin ve buna benzer kalemlerin oluşturduğu yükle karşı karşıya kalmazlar. Yalnızca aracın yakıt ihtiyacını karşılayıp ulaşım ihtiyaçlarını en konforlu şekilde çözümleyebilirler.

Ataşehir’de Araç Kiralama Hizmetinin Şartları Nelerdir?

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamalarında 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamalarında 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamalarında 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartı aranmaktadır.

En az 3 günlük kiralama hizmeti verilmekte olup aylık ya da yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve muafiyetli (kasko genel koşulları çerçevesinde) kasko dahil bulunmaktadır. %18 KDV de dahil olup bebek koltuğu, ek sürücü, navigasyon gibi ek hizmetlerin ücretleri rezervasyon işlemi sırasında görüntülenebilmektedir.

Toplam kira bedeli aracın teslim alındığı esnada nakit ya da kredi kartı şeklinde istenilen para birimiyle tahsil edilmektedir. Kiralanan aracın segmentine göre araç kiralama süresince devam edecek şekilde provizyon alınmaktadır. Carvento geçerli pasaport bilgilerine ek olarak uçuş detayları alından yurt dışı müşterilerden depozit almamaktadır. Eğer pasaport bulunmuyorsa çalışanlardan en son çalışılan iş yerine ait maaş bordrosu, iş verenlerden ise vergi levhası ibrazı talep edilmektedir.

Kiralama işlemleri sırasında araç kiralayan müşterilerin kendi adlarına düzenmiş bir kredi kartına sahip olmaları beklenmektedir. Bu kredi kartından B ve C segmenti araçlar için 1.000 TL, D ve E segmenti araçlar için 2.000 TL tutarında ön provizyon ile bloke koyulmaktadır. D ve E segmenti araçlarda 2 adet kredi kartı istenmesi söz konusu olabilmektedir.

B ve C segmenti araçlarda günlük 300 km, aylık 3000 km

D ve E segmenti araçlarda günlük 200 km, aylık 2000 km kullanım ve kilometre limiti bulunmaktadır.

Araç kiralama başlangıcında sözleşmede belirtilen yakıt seviyesinde teslim edilmekte ve kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınmaktadır. Eğer araç eksik ya da boş depo benzin ile iade edilirse yakıt farkı hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir.

Carvento’nun tüm araçları Rent A Car kaskolu ve en fazla 3 yaşında olan araçlar olup trafik cezaları ile otopark ücretleri araçları kiralayan müşterilere aittir. Aynı zamanda Carvento’dan kiralanan araçlar yurt dışına çıkarılamamaktadır.

Ekstra ücret karşılığında araçlara bebek ve çocuk koltuğu sağlanabilmekle birlikte bu konuda rezervasyon sırasında bilgilendirme yapılmalıdır. Yine ekstra ücret karşılığında isteğe bağlı olarak navigasyon cihazı temin edilebilir. Eğer araç İstanbul dışı bir şehirde teslim edilecekse bölgenin İstanbul’a olan uzaklığına göre ek ücret talep edilmesi söz konusu olabilir.

Hizmete Neler Dahildir?

Carvento araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Carvento Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri vermektedir. Böylece araç kiralama hizmeti alan müşteriler kaynaklarını firmalarının yatırımları için kullanabilmektedir.

Neden Carvento İle Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Araç kiralama hizmeti maliyet konusunda son derece avantajlı bir durum olma özelliğine sahiptir. Bunun tek nedeni araç satın alma maliyetlerine oranlarına göre kiralama maliyetinin daha uygun olması değildir. Aynı zamanda araç kiralama hizmetinden yararlanmayı tercih edenler araçların bakım-onarım, sigorta, vergi ve buna benzer giderlerini karşılama sorumluluğunun Carvento’da olması nedeniyle oldukça büyük bir yükten kurtulurlar. Bu sayede hem maddi olarak hem de zaman açısından tasarruf ederler.

Carvento en fazla 3 yaşında, birçok farklı markaya ve segmente dahil araç filosu ile araç kiralama hizmetlerini üst düzeyde sunmaktadır. Müşterilerinin kiraladığı araçlarda konforun ve maksimum güvenliğin olmasına özen gösteren Carvento üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına araç filosunu üst düzeyde güvenlik donanımı bulunan araçlardan oluşturmaktadır.

Carvento araç kiralama hizmetlerinin her aşamasında müşteri memnuniyetinin üst düzeyde sağlanmasına odaklanmakta ve belirli bir kalite standardizasyonunu yakalamak için tüm kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde tespit eden ve en uygun çözüm önerilerini sunan Carvento uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde ekonomik olarak daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Aynı şekilde aracın kiralanmış olduğu dönemde müşterilerinin her tür ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaya yönelik hizmetlerinde de profesyonel ekibi ile fark yaratmaktadır.

Son Yazılar

Adres: Libadiye Cd. No75 Üsküdar / İstanbul
Tel: 0850 888 8998
Mail:rezervasyon@carvento.com
Copyright @ 2022 turev.net
Whatsapp İçin Tıklayınız